پایگاه اطلاع رسانی مسابقات قرآن کریم
استان کرمانشاه
امروز سه شنبه هفنم بهمن 1399 خورشیدی
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسلام آبادغرب گفت: حجت الاسلام امین صیدی که در چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله کشوری موفق به کسب رتبه ممتاز و مقام اول در رشته حفظ ده جزء شد، افتخاری برای شهرستان اسلام آبادغرب است.
جمعه 12 مهر 1398    
بازدید: 182
حمید خسروانی پور کسب مقام برتر در این دوره از مسابقات را تبریک گفت و افزود: نقش بی بدیل قاریان و حافظان قرآن کریم در حفظ و گسترش دین مبین اسلام انکار ناپذیر است و وجود چنین افرادی در هر شهر و دیار باعث جذب دیگران به قرآن و مفاهیم قرانی می شود.
وی ادامه داد: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسلام آبادغرب سال ها است که در زمینه توسعه فرهنگ قرآنی و تربیت حافظان و قاریان قرآن گام های بلندی برداشته است و موفّقیت حجت الاسلام امین صیدی در چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کرین برگ زرینی در کتاب افتخارات استان کرمانشاه و شهرستان اسلام آبادغرب است.
خسروانی پور تصریح کرد: امیدوارم باتداوم تلاش و برنامه ریزی بتوانیم در راه ترویج و نشر فرهنگ قرآن و قرآن آموزی ،نخبگان و حافظان قرآنی بیشتری را تقدیم کشور عزیزمان ایران کنیم.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسلام آبادغرب در ادامه گفت: با اجرای طرح های ارزشمند قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه از جمله طرح تربیت حافظان قرآن کریم می توانیم نوجوانان و جوانان نخبه ای را تربیت کنیم و در سطح کشور و حتی بین المللی نیز مطرح شوند.