پایگاه اطلاع رسانی مسابقات قرآن کریم
استان کرمانشاه
امروز چهارشنبه دوازدهم آذر 1399 خورشیدی
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از تقدیر و تجلیل افتخار آفرینان و قهرمانان قرآنی کرمانشاهی در چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله کشوری در دهه وقف خبر داد.
یک شنبه 14 مهر 1398    
بازدید: 173
حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مسابقات قرآن کریم استان کرمانشاه ، ضمن تبریک به قهرمانان و نخبگان قرآنی در کسب رتبه های برتر در مسابقات قرآن کریم گفت:کسب رتبه ممتاز در مسابقات سراسری قرآن کاری بس دشوار است و هر گونه تلاش در راه قرآن ستودنی است،و حفظ آیات الهی در سینه گنجینه ای پنهان برای هر حافظ قرآن خواهد بود که امروز افتخاری دیگر برای استان کرمانشاه به دست حافظان جوان کرمانشاهی شکل گرفت که شایسته تقدیر و تجلیل هستند.
وی ادامه داد: حافظان و قاریان قرآن سفیران فرهنگ و ندای آسمانی الهی هستند که نگاه به شیوه و زندگی آنها سرمشق مناسبی برای دستیابی به سبک زندگی قرآنی و الهی است و اداره اوقاف و امور خیریه با معرفی و تجلیل از این عزیزان در این راستا حرکت می کند.
حجت الاسلام صالحی تصریح کرد: در چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله کشوری حجت الاسلام امین صیدی و بانو طاهره مرادی از جوانان شایسته کرمانشاهی در رشته حفظ ده جزء حائز رتبه شده اند که در دهه وقف در مراسمی مورد تجلیل قرار میگیرند.