پایگاه اطلاع رسانی مسابقات قرآن کریم
استان کرمانشاه
امروز شنبه پنجم مهر 1399 خورشیدی
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از برگزاری ۴۵ برنامه قرآنی در دهه وقف در قالب ۵ طرح اصلی خبر داد.
پنج شنبه 2 آبان 1398    
بازدید: 130
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مسابقات قرآن کریم استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام مجید میرزایی در نشست خبری که به مناسبت دهه وقف با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد؛ در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: قالب برنامه های دهه وقف فرهنگی و قرآنی است که امسال با برنامه ریزی صورت گرفته ۱۰ محفل انس با قرآن کریم در آستان مقدس امامزادگان و مساجد شاخص، ۱۰ نشست سبک زندگی قرآنی با هدف تحکیم بنیان خانواده و ۵ همایش تجلیل از ۲۲۰ فعال قرآنی و برگزیدگان آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم اسفندماه سال ۹۷، برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: افتتاح دو پروژه عمرانی دارالقرآن در شهرستان اسلام آبادغرب با اعتبار ۷ میلیارد ریال از محل پروژه های سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه از دیگر برنامه ها در دهه وقف بشمار می رود.
حجت الاسلام میرزایی در ادامه از تعویض کتاب های قرآن قدیمی خبر داد و افزود: یکی دیگر از اقدمات اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه تعویض کتب قدیمی قرآن در بقاع متبرکه و مساجد است که امسال همه کتب قدیمی با کتاب های قرآن که با خط عثمان طه کتابت شده اند تعویض خواهند شد.