پایگاه اطلاع رسانی مسابقات قرآن کریم
استان کرمانشاه
امروز دوشنبه چهارم بهمن 1400 خورشیدی
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از راه یابی ۱۳ متسابق کرمانشاهی به مرحله نیمه نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خبر داد.
جمعه 30 مهر 1400    
بازدید: 34
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ سهیلی با اشاره به افزایش سهمیه شرکت‌کنندگان در بخش برادران از استان کرمانشاه در چهل و چهارمین دوره مسابقات کشوری اوقاف در رشته‌های قرائت تحقیق برادران به سه نفر، قرائت ترتیل خواهران به دو نفر و حفظ ۲۰ جزء به دو نفر روند برگزاری مرحله نیمه نهایی و اسامی برگزیدگان این استان را اعلام کرد.

وی بیان کرد: در این راستا در بخش آقایان و در رشته قرائت تحقیق، آقایان امین عبدی، آرش سوری و وحیدنظریان توانستند به مرحله نیمه نهایی راه یابند.

سهیلی افزود: همچنین علی نیکی در رشته قرائت ترتیل، حجت الاسلام امین صیدی در رشته حفظ ۲۰ جزء و سعید دائی چی در رشته اذان به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.

رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: در بخش خواهران نیز خانم ها فائزه چراغی در رشته حفظ کل، هدی واعظی و مهرانگیز امیری در رشته حفظ ۲۰ جزء، ثمین کرم و بهاره بامشاد در رشته قرائت ترتیل و زهرا سهرابی و فاطمه سهرابیان در رشته قرائت تحقیق به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

وی ادامه داد: برگزیدگان و راه‌یافتگان به مرحله نیمه نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه امروز ۲۵ مهرماه در محل مجتمع آل آقا حضور یافته و تلاوت‌ها ضبط شده و آثار به مرکز برای داوری ارسال خواهد شد.

سهیلی یادآور شد: برترین‌های این دوره به مرحله نهایی مسابقات که اواخر آذر ماه در تهران برگزار می‌شود، راه خواهند یافت.
aaa
aaa
aaa
aaa
aaa
aaa